TR
| EN
whatsapp
whatsapp
info@confores.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Confores Hotel

Confores Hotel, 2020 Eylül ayında son derece titiz çalışmalarla hizmete açılmıştır. Otelimizin yapım aşamasında 7 yıllık otel tecrübemizi de işin içerisine katarak; en iyi malzemelerle, en iyi çalışanlarla güzel bir konsept ortaya koyduk. Confores Hotel, Şirinevler Meydan'da metrodan, metrobüsten indiğiniz anda size en yakın otel konumundadır. Ulaşım açısından oldukça kolay ulaşılabilir olmasının yanında; temizlik, konfor ve kalite alanlarında otelimiz ön plana çıkmaktadır. Koronavirüs, pandemi günlerinde siz değerli misafirlerimizi düşünerek, her gün otelimizi, odalarımızı mümkün olan en iyi şekilde dezenfekte etmeye gayret ediyoruz. Odanıza giriş yaptığınızda tek kullanımlık şampuan, sabun ürünlerin yanında sizlere tek kullanımlık çay, kahve ve su gibi ürünleri ücretsiz olarak sunmaktayız. Ayrıca, çarşaf, kılıf gibi ürünler günlük olarak değiştirilmektedir. Her müşteri çıkışında odalar en az 12 saat havalandırılmakta ve kir-bakteri çözücü konsantre güçlü temizlik ürünleri, çözücüler kullanılmaktadır. Siz de Confores bünyesinde Şirinevler Meydan'da konaklamanın keyfini yaşamak istiyorsanız, lütfen bizi arayınız.

Ulaşabilirsiniz 7 / 24 +90 212 624 6868


Bizi Arayın
Çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
7/24 Ön Büro Hizmeti
Otelimizde 24 saat boyunca ön büro personeli görev yapmaktadır. Rezervasyonunuzun olduğundan emin olun ve otelimize dilediğiniz saatte giriş yapın.
Hızlı Destek
Destek konusunda iddialıyız. Çalışanlarımız her zaman sizlere güleryüzlü ve saygılı tavırlarıyla yardımcı olmaya hazırlar.
Çözüm Odaklıyız
Herhangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda, sizlere yardımcı olacağımızın garantisini veriyoruz.