TR
| EN
whatsapp
whatsapp
info@confores.com

Blog

Şirinevler Otel ve Confores Hotel

Şirinevler, son 30 yıldır Bahçelievler ilçesinin en gelişmekte olan semtidir. Meydanı ve ulaşım alternatifleriyle Şirinevler, hem ticari hem de kişisel olarak insanların ilgisini çekmiştir ve son yıllarda popülasyonu oldukça artmıştır.

Şirinevler otel, Şirinevler Meydan Otel, Şirinevler otel fiyatları denildiğinde, fiyat-performans ve kalite açısından en iyi otel hiç kuşkusuz ki; Confores Hotel'dir. Yapımında her malzemenin en kalitesi seçilmiş olup, otel denilince akla gelen ilk sorular olan "Güvelilir mi?", "Temiz mi?" sorularını tamamen karşılayan bir oteldir. En iyi ve en kaliteli Şirinevler Otel olarak adlandırılan Confores Hotel'de siz de rezervasyon yapıp, yerinizi ayırtın ve şu ana kadar bizden hizmet alan diğer mutlu misafirlerimizin yanında yerinizi alın.

Telefon : +90 212 624 68 68

Şirinevler'in Ana Merkezlere Yakınlığı

Şirinevler, Eski Atatürk Havalimanı'na, CNR Expo Fuar Merkezi, Sinan Erdem Spor Salonu, Memorial Hastanesi, Airport AVM gibi ana merkezlerin tam merkezinde yer alıp, ulaşım açısından hem metrobüs gem de metro ile İstanbul'un her yerine ulaşılabilirliği bulunmaktadır.

Şirinevler'den yine aynı şekilde, sadece yakın konumlarına değil, sadece 1 metro ve 1 tramway değiştirerek, Sultanahmet ve Ayasofya gibi turistik alanlara geçiş sağlayabilirsiniz. Yani kısacası Şirinevler yeni İstanbul'un tam merkezinde, kalbindedir.